Еко-пријателски рециклирана пластична градинарска клупа на Highwoodâ®, 5 '
  • Обновено

Еко-пријателски рециклирана пластична градинарска клупа на Highwoodâ®, 5 '

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сè уште не сум сигурен? Побарајте бесплатен Swatch на производи за да можете лично да ги гледате бојата и составот. Фрли ги омилените декоративни перници и пријатно ќебе за вечерно гледање на starsвездите. сега е достапен за вашиот сопствен двор! Чистите линии на колекцијата Highwoodâ® Weatherly се својствени на оваа градинарска клупа. Нема да пукне, излупи или гние кога е изложена на елементите. Нема пескарење, боење или сликање - сепак изгледа како вистинско дрво.Добредојдовте на Highwoodâ®. Потребно е одредено собрание (види Водич за склопување) и собраната 5 -та клупа е 64 "W x 32 " H x 25 "D (48 bs).