Премиум за мажи на Ли, редовните фармерки
  • Обновено

Премиум за мажи на Ли, редовните фармерки

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Технологијата на Sh-gene на Le Men's Predum Flex Fight Jeans Cone De Nim ја крева шипката за перформансите на Деним на Ли. Направено со двојно јадро предиво, нашиот премиум Flex редовно вклопување на ногата Jeanан обезбедува супериорно истегнување и неспоредливо закрепнување со ист изглед и чувство на нашите сакани 100% производи од памук. Редовно вклопување. Среден пораст. Поштенски мува со затворање на копчињата. Заштитена нога. Обнова на обликот. Стил 2009542.