Нема граници за машки салон шорцеви
  • Обновено

Нема граници за машки салон шорцеви

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Херојот на деновите на лежери - без граници салони. Одликувајќи се со мека лента со ребрести и ладни дизајни, овие шорцеви испорачуваат целодневен удобност со дополнителен фактор на стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. In Seam : 8 ”. Еластична половината со врзана вратоврска. Двојни странични џебови од цвест. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Случајни салони шорцеви за мажи од без граници.