Ekena Millwork 70 W 18-1 2 H 2-1 2 P Segment Arch W Flankers Sunburst Architectural одделение PVC Pediment
  • Обновено

Ekena Millwork 70 W 18-1 2 H 2-1 2 P Segment Arch W Flankers Sunburst Architectural одделение PVC Pediment

DEN 687.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактеристика. Педиментите не само што додаваат декоративен елемент; Тие се инсталирани со леснотија и сигурно се трајни додатоци. Историски точни, неколку автентични дизајни се достапни во многу големини, за да бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот проект. Димензии : 70 "ширина на дното, 1" дното на проекција, 73 "целокупна ширина. ПВЦ нуди издржлив ентериер или надворешен производ. Автентични историски дизајни, достапни во многу големини. Траен производ, ПВЦ не гниеат, искриви или мувла. Веднаш Трансформирајте ја вратата или прозорецот со додавање на украсни педименти. Рачно изработено и собрано, нашите бели ПВЦ производи пристигнуваат подготвени за премиер и сликање.