Aukfa кревет за складирање целосна големина - кревет за метална платформа со тапациран табла и фиока за складирање - беж
  • Обновено

Aukfa кревет за складирање целосна големина - кревет за метална платформа со тапациран табла и фиока за складирање - беж

DEN 2239.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал на производот : метал+постелнина. Потребна пролет : Бр. Елегантен дизајн - тапациран во внимателно избрана постелнина ткаенина, во елегантна беж, и со докуративни детали, овој кревет за платформа не само што одговара на кој било декор на домот, туку е безвременски во неговиот дизајн. Големина : Пол.