Ебе бела златна крајна маса - висока завршница на сјај, акрилни нозе, база од не'рѓосувачки челик, фиока
  • Обновено

Ебе бела златна крајна маса - висока завршница на сјај, акрилни нозе, база од не'рѓосувачки челик, фиока

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации : Димензии : 24 L x 24 W x 24 HFabric може да се користи во повеќе поставки за простории : Софа Табела, табела за фоаје, ноќна ноќ во спална соба, крајна или странична маса во дневна соба, табела со акцент, акцент табела во канцеларија, трпезарија или бања. Совршено за дневна соба, изгледа подеднакво шик во спална соба. Лесни упатства за склопување-Собрание без стрес и насоки за лесно следење. Екранот - квадратната горната површина е совршена за прикажување прекрасен цветен аранжман, ламба за маса или семејни фотографии. Изработена од трајна еко-пријателска MDF со во елегантна завршница со висок сјај, акрилни нозе, метална рамка од не'рѓосувачки челик со рачка за појавување, ова елегантно парче фиока 1 е одлично решение за современиот дом. Севкупни мерења : 24 "L x 24" W x 24 "H, димензија на фиоки : 20,5" W x 12.