Без граници со високи кадифери на јуниорите
  • Обновено

Без граници со високи кадифери на јуниорите

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие никакви граници со високи кадифери на јуниори со висок пораст со ткаена лепенка е пријатна главна главна позиција за студените денови. Овие разноврсни џогери имаат странични џебови и еластична лента за половината и манжетни. Носете го со омилениот џемпер или кошула со долг ракав за совршен изглед на ладно време што ќе ве задржи и трендовски и удобно. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две џебови на лепенка на страните. Карактеристики : Еластична лента за половината и манжетни за удобност; двострана кадифен ткаенина; ткаена модна лепенка на нога. Висини џогери за половината за жени од без граници.