MLBT Втор ветер
  • Обновено

MLBT Втор ветер

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Reds MLBT3011 Втор испорака без ветер по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Fanatics. Графики за печатење на екран. Јака без ознака. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Краток ракав. Материјал : 100% памук. Бренд : Величествено. Увезени. Официјално лиценциран. Екран за печатење графика со детали за сјајот. V-врат.