3 4CT TDW Diamond 14k розово злато ветување прстен
  • Обновено

3 4CT TDW Diamond 14k розово злато ветување прстен

DEN 3199.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заложете ја вашата loveубов со овој прстен за ветување за ветување. Изработено во злато од роза од 14 килограми, окото е привлечено кон каменот со дијамантски дијаманти од 0,50c, сместена помеѓу бајпас обложен со дијамант. Уметничкиот дизајн на лисјата што ја обвиткува главата ја додава убавината на овој драматичен дизајн. Овој ветувачки прстен плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 3/4 CT TDW Diamond 14 K Rose Gold Gold Ring (I-J, I2).