Скотски-брани не-гребени влошки, влошки вкупно
  • Обновено

Скотски-брани не-гребени влошки, влошки вкупно

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нема потреба да се грижите за гребење на омилениот прибор за готвење од не'рѓосувачки челик и нелеплив со влошки за чистење на не-гребење на Scotch-Brite®. Додадете малку од омилениот детергент на ова секојдневно чудо и гледајте како исчезнуваат тие хаос. Одлично е за сите саксии и тави .. Собор за готвење што не е во ред! Брзо и ефикасно чистење за тешки работни места. Безбедно за прибор за готвење што не е стап. Чистење на нераза. Долготрајно. Складирачки влакна направени од 100% рециклирана содржина.