Без граници јуниори тексас јакна
  • Обновено

Без граници јуниори тексас јакна

DEN 344.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квинтесенцијалното парче гардероба, нашата јакна за тексас без граници е ваш безвременски додаток што мора да остане на тренд оваа сезона и пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. средна тежина. Приближно. Должина : 20 ". Покажана јака. Затворање на копчето на предната страна. Двојни џебови на размавта на предната страна. Неисполнети. 100% памук. Машината за перење. Увезено.