Collection Collection Womens Wrenn Tru Comfort Foam Slip на квадратни пети ловорични станови
  • Обновено

Collection Collection Womens Wrenn Tru Comfort Foam Slip на квадратни пети ловорични станови

DEN 287.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лежерен лопар кој е облечен, исто така, колекцијата Wrenn By Journee. Станот за лизгање на станот е на врвот со хардверски детали и изречена топлина за свеж изглед. Веганскиот кожен материјал додава мек, бујно изглед и удобна пена од 4 мм Tru ™ Footbed ве одржува со леснотија на нозете. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.