18 Фолија златна искра Божиќен балон
  • Обновено

18 Фолија златна искра Божиќен балон

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дозволете му на Дедо Мраз (и вашите гости) каде да застанат со овој божиќен балон на фолија злато. Овој балон со квалитет на хелиум има златни снегулки и текст „Среќен Божиќ “ што му го даваат вистинскиот изглед за вашата Божиќна забава. Прво надувајте го овој балон за само-запечатување со хелиум или воздух преку рачна пумпа додека не биде 18 инчи, а потоа ставете го на екранот. Комбинирајте го овој балон со фолија со асортиман на латекс балони за да направите букет што можете да го врзувате со тежина на балон или дури и на оградата надвор. Вашата забава ќе изгледа како празнична што може да биде кога купувате повеќе од нашите материјали за Божиќ. 1 Божиќна балон со злато искра (18 “). Балоните со фолија се одлични за правење балони букети и централни делови. Комбинирајте се со други материјали за Божиќни забави.