DesignArt 'Giraffes and Elephant and Rhino' Африкански метални wallидни уметности
  • Обновено

DesignArt 'Giraffes and Elephant and Rhino' Африкански метални wallидни уметности

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа метална wallидна уметност. Достапно во неколку големини, ова снежно пејзаж метални уметнички дела го прави фокусна точка на секоја просторија или канцеларија. Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Вклучени се загради и упатства за монтирање. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. Лесно се чисти со микрофибер крпа.