Зборови на мир, перница за печатење со зборови
  • Обновено

Зборови на мир, перница за печатење со зборови

DEN 438.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Распоредете го празничниот расположен низ целиот дом со Божиќна декоративна перница од Е по дизајн. Додава совршен допир за завршна обработка на вашиот декор за одмор! "Зборови на мир, перница за печатење со зборови : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла.