Машка чизма на матис Чука
  • Обновено

Машка чизма на матис Чука

DEN 959.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигањето со висока чика од територијата има меки велур на велур, кои едвај се искачуваат на глуждовите и истакнуваат едноставна чипка со двојна очила низ јазикот на секој багажник. Надворешните страни на сржта на Woodgrain се карактеризираат со врвна граница за да додадат уникатни детали во стилот. Територија машка фаукс велур мода висока врвна чизма чизми : висина : глужд. Стил : чипка. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 0,98 "Блок. Висина на платформата : 0,42". Висина на вратилото : 4 ". Обем : 11". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : TPR. Подножје : малку постепено. Горниот/надворешниот материјал : Фаукс велур/изработен од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 8. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.