Правда девојки цветна танцување со целосна должина, големини xs-xl
  • Обновено

Правда девојки цветна танцување со целосна должина, големини xs-xl

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Посетете ја сцената и вежбајте со модни хеланки со високи половини! Со дополнително истегнување, таа ќе може со леснотија да трча, скока, флип и танцува. Овие забавни отпечатоци ќе и ’дадат доверба потребна за да успеат. АОП -распрскувачки нозе. Фолија лента за половината. Светло како воздух, мека како пердув. Супер истегнување. 87% полиестер, 13% спандекс. Препорачана грижа : Машинско миење ладно, со слични бои. Деликатен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско. Не пеглајте.