Скоро природно 10in. Вештачки аранжман на хидранга во стаклена вазна, сина
  • Обновено

Скоро природно 10in. Вештачки аранжман на хидранга во стаклена вазна, сина

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Вештачките аранжмани се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Одлично за целогодишен приказ. Аранжманите од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. реални цвеќиња од свилени цвеќиња. Постигнувајќи 10 ”високи од стаклена вазна, овој прекрасен аранжман со цвеќиња од свила лесно ќе го трансформира голиот, обичен простор со шармантна фокусна точка. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Овој аранжман лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги стеблата и ливчињата за да постигнете посакувана полнота.