Garanimlas Toddler Boy Solid Top-Top Top Top
  • Обновено

Garanimlas Toddler Boy Solid Top-Top Top Top

DEN 495.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врвовите на цврстите резервоари од garanimals се задолжителни за сончеви денови. Мекиот и едноставен стил ви овозможува да додадете дополнителни слоеви на неговата облека или да носите сами со удобни панталони или шорцеви за да се мешаат и да се совпаѓаат. Екипаж. Без ракави. Супер-мека. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Резервоар за гаранмали за момчиња за мали деца.