Womenените кафеава желе сандала во сребро AM09
  • Обновено

Womenените кафеава желе сандала во сребро AM09

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ништо како овие сандали од желе за да ги вратат вибрациите од 90 -тите. Тоа е совршен летен стил да се спари со забавен фустан, ромпер или дури и на плажа бидејќи тие се водоотпорни. Ако обично сте половина големина, би се спуштил ако имате тесно стапало и јас би се качил на половина големина ако имате пошироко стапало. Работи точно на големината, достапни бои : црна, сребрена. ПВЦ Горна, ПВЦ надворешна плоча.