Сафко Они Ниво Пауза Соба Организатор Во Црно
  • Обновено

Сафко Они Ниво Пауза Соба Организатор Во Црно

DEN 257.92

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организаторот На Кулата Оникс Ја опремува просторијата за пауза со кула за залихи која располага со 3 прегради за складирање на мешунки за кафе или други материјали за пауза и 2 метални жичани рачки за лесно носење. Користете држачи и етикети за метални етикети за да ги сегментирате преградите за складирање (вклучени етикети).Карактеристики : финиш : Уцена : Челична Рамка/ Рециклирана Кожна Кула Организатор На Простории За Пауза Три прегради за складирање на мешунки за кафе или друга просторија за пауза снабдувањедва метални жични рачки за лесно носењеметални држачи за етикети (вклучени етикети)Спецификации : Димензии На Производот : 18" H x 6" W x 6" Dproduct Тежина : 2 lbs Safco Onyx 3 Ниво Пауза Соба Организатор Во Црно.