Hopенски атлетип лале за лалење на лалиња од полите
  • Обновено

Hopенски атлетип лале за лалење на лалиња од полите

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа нова атлетска работа со кросовер на лалиња од лалиња е задолжително за оваа сезона. Одликувајќи се со мека француска измислица на Тери, ќе имате и удобност и стил во ова парче од живот. Апликацијата за абење каде и да е на оваа худи е крајниот додаток на вашата гардероба, без разлика дали сакате да одите во теретана, да трчате со работи или да ја спарите со фармерки за вечера. Влечењето на истегнување на сатен е функционална додека е стилска, а деталите за лалињата на полите ја ставаат оваа качулка над врвот. Палтовата на манжетната, исто така, ги одржува ракавите на место додека сте во движење. Ова парче за живот е достапно во разновидни бои. 58% рајон/38% полиестер/4% спандекс. Француски Тери. Дуксер . Лале полите. Satin Streatch Clurcord со метални громи. Отворање на грбот на ракавот. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, ладно железо доколку е потребно.