Ела Самани, плус панталони со високо-ниско-одблесоци
  • Обновено

Ела Самани, плус панталони со високо-ниско-одблесоци

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Високо-ниско-одблесочен полите со еластизиран опсег на половината. Одлично за дневна ноќ. Високо-ниско пламен. Еластичен опсег на половината. Елегантни панталони. 95% полиестер. 5% спандекс. Мачкање измијте ладно со слични бои. Не бели. Линија или рамна суво.