Свеќник за ламби, антички никел
  • Обновено

Свеќник за ламби, антички никел

DEN 1119.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа прекрасна челична маса за челична маса ќе додаде совршен сјај во секоја дневна соба или влез. Комбинацијата на традиционален дизајн и едноставните, чисти линии на ленената сенка на ленениот, го прават тоа одговара во секој дизајн на просторијата.