Сезони на Кембриџ Сезони 9-парчиња трпезарија поставени во тен со столчиња за трпезарии, двајца рокери за вртење и екстра долга трпезариска маса
  • Обновено

Сезони на Кембриџ Сезони 9-парчиња трпезарија поставени во тен со столчиња за трпезарии, двајца рокери за вртење и екстра долга

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Соберете ги пријателите и семејството во вашиот двор за да вечераат во оваа 9-парче јадење сет од колекцијата на сезони на Кембриџ. Сложената скролување на столчињата додава деликатни детали на цврсти алуминиумски рамки кои лудуваат густа перница за длабока удобност. Рокерите за вртење изведуваат спин од 360 степени и нежно движење на лулка, правејќи се движејќи се наоколу за да им служат на гостите ветре. Овој сет има два рокери за вртење, шест стационарни столчиња и голема трпезариска маса 84 x 42 инчи. Тешки алуминиумски рамки со украсни детали за решетките. Потребно е мало собрание. Табелата се одликува со екстра долги 84 x 41 in. Компатибилни чадори и мрзливи додатоци на Сузан достапни- продадени одделно. Конструкција на сите временски услови запечатена со заштитна бронзена обвивка. Кастин-акцент се движат низ грбот на секое столче.