Realtree Wav Wav Light Blue Manive Long Relly Performance Performance Tee
  • Обновено

Realtree Wav Wav Light Blue Manive Long Relly Performance Performance Tee

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Real Tree Wav3 светло сина машка изведба на долги ракави за изведба на риболов е направен од рекреална (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавина од спандекс. Вграденото намалување на мирисот ви овозможува да останете сигурни. Оваа ткаенина од кошула обезбедува заштита UPF30+ заштита на кожата од штетно УВ зрачење. Останете кул и удобно со додадените мрежни инсерти во под -панелите и страничните панели. Носете ја оваа мета за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Real Tree Wav3 светло сина машка изведба на долги ракави за риболов : реверзибилен. Ткаенината UPF 30+ ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Анти-микробноа; Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Победа; Се оддалечува од влагата од вашето тело за да ве одржи суво и удобно. Меш се вметнува под раце и странични панели. Капка опашка по полите за дополнително покривање.