Појавување на семејни божиќни пижами Кид Мала мечка со 2 парчиња пижама
  • Обновено

Појавување на семејни божиќни пижами Кид Мала мечка со 2 парчиња пижама

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа младинска унисекс '2-парчиња olоли ammемис празник Семејство Топ и Пант што одговара на пижами на мечка е совршена за празниците! Спецификации : Материјали : дно-полиестер; Топ-65/35 полиестерски памук. Пантката има лента за половината со Twill Drawcord. Отпорен на пламен. Машина за перење. Возрасна група : Дете (Унисекс). Земја на потекло : Камбоџа.