Атлетски работи женски чорапи, 2-пакувања, големина на чорап 10-13, големина на чевли 8-12
  • Обновено

Атлетски работи женски чорапи, 2-пакувања, големина на чорап 10-13, големина на чевли 8-12

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зачувајте ги основите со овој дво-пакет чорапи без шоу од атлетски дела. Овие женски чорапи се совршени за секојдневно, секојдневно носење или дел од вашиот активен ансамбл додека работите надвор или одат на обична прошетка. Изработени во дише и удобна ткаенина, овие чорапи се слатки со класична силуета без шоу-така што сите очи остануваат фокусирани на вашите супер-ладни прилики. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 2 пара чорапи. Големина : 10-13. Карактеристики : дишење, удобен дизајн; Не-шоу силуета. Чорапи без шоу од атлетски дела.