Бесплатно собрание на ракав за ракави на женски рафли
  • Обновено

Бесплатно собрание на ракав за ракави на женски рафли

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Малку шушкање оди на долг пат. Freeенскиот врв на Free Assembly ги погоди сите најнови белешки во стилот со опуштено вклопување, романтично печатење и избришани ракави. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : V-врат со плоча со три копчиња. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ должина со еластични манжетни и акценти на шутница. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Womenенски рафле ракав врвот од бесплатно собрание.