Nexus Rustic Slate Self Leadive Vinyl Top Tile - Sq.ft
  • Обновено

Nexus Rustic Slate Self Leadive Vinyl Top Tile - Sq.ft

DEN 4799.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Nexus (5 картони -100 плочки) Рустикална плоча 12x12 само лепило винил подни плочки - 20 плочки/20 кв.м. Дали сакате да и дадете на вашата соба сосема нов изглед и со ниска цена не гледајте подалеку од асортиманот на плочки за Nexus! Плочките можат да се користат во која било просторија во вашиот дом, вклучувајќи ја и кујната, трпезаријата, спалните соби, бањите, фоарите и подрумите. Не е потребен неуреден лепак или лепила. Само излупете ги и лепете ги плочките на Nexus на рамна и сува површина и прикажете ја вашата прекрасна нова просторија на сите ваши пријатели и соседи.