Пенка + опрема двојна кутија за моливи на Декер, розова
  • Обновено

Пенка + опрема двојна кутија за моливи на Декер, розова

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ги училишните материјали и други додатоци сите на едно место со кутијата за молив со двојни декери Pen + Gear. Овој контејнер за снабдување во училиштата е дизајниран да складира сè што ви треба за новата учебна година. Не само што оваа пластична кутија е супер трендовски и симпатична, туку е и совршена големина за чување во чанта, ранец или торба за тота. Носете обоени моливи, врзивни клипови, бришачи и други основни училишта од класа до час со леснотија. Без разлика дали сте на училиште или се упатувате на патување на терен, сите ваши додатоци што мора да ги имате безбедно ќе бидат зачувани на една локација. Проверете ја целата колекција на Gear Pen + за сите ваши потреби за враќање во училиште! Останете организирани и бидете подготвени со кутијата за молив со двојни декери Pen + Gear. Кутија за молив со двојно декерирање на пенкало + опрема, розова : совршена за складирање на училишни материјали. Чувајте моливи, пенкала, бришачи и многу повеќе на една локација. Достапно во повеќе бои. Лесен и лесен за носење. Издржлив и дизајниран да трае. Проверете ги сите училишни материјали од Pen + Gear за да ја започнете годината десно.