Рачка за гас, Прекинувач За Самозаклучување Лесен За Составување Индикатор За Батерија Гас Широка Компатибилност За Рачка ЗА Електричен СКУТЕР 60V
  • Обновено

Рачка за гас, Прекинувач За Самозаклучување Лесен За Составување Индикатор За Батерија Гас Широка Компатибилност За Рачка ЗА

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рачка за гас, Прекинувач За Самозаклучување Лесен За Составување Индикатор За Батерија Гас На Палецот 160мм Широка Компатибилност за Рачка од 22,3 мм За Електричен Скутер 60вспецификација : Тип На Ставка : Гас На Палецот : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПА66, GF20 Weight : Прибл. 144g/5.08 Ozoutput Напон : 0.8-4.2 VNumber На Жици : 6cable Должина : 160mm/6.23 вградена Дефиниција : Црвена : +5 V батеријабела : сигнал кабелцрно : Заземјен кабелзелена : Моќност дисплеј кафеава И Жолта : Дојдовни и излезни кабли Од Списокот со прекинувачи : 1 x Гас На Палецот1 x Додаток Забелешка : Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка. Индикатор за батерија : гасот на прстот ја поддржува функцијата за прикажување моќност. Зеленото светло означува целосна моќност, жолтото светло покажува половина моќност, а црвеното светло покажува мала моќност. Повеќе Функции : гасот на прстот е опремен со прекинувач за самозаклучување, кој е погоден за мала брзина, голема брзина, рикверц, прекинувач за фарови, автоматско работење со целосна брзина и вклучување и исклучување.