Дејко Серпентин Појас Одговара изберете: 2002-2005, 2011-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО
  • Обновено

Дејко Серпентин Појас Одговара изберете: 2002-2005, 2011-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО

DEN 1855.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара Изберете : 2002-2005,2011-2015 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 6,6 Л 2002-2005,2011-2014 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 6,6 Л 2002-2005 ГМЦ НОВА СИЕРА 8 Цил 6,6 Л 2006-2010 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 8 Цил 6,6 л 2006-2010 гмц савана 8 цил 6,6 л 2006-2010 ШЕВРОЛЕТ Експрес Г2500 8 ЦИЛ 6,6 Л 2006 ХАМЕР Н1 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.Дизајниран за погони со повеќе додатоци со голема километража, појасот на профилот На Дејко (во очекување на патент) е најиновативниот напредок во дизајнот на ремени со повеќе ребра за повеќе од 25 години.