Авамо Жени Обичните Велур Влечки Се Лизгаат На Кадифен Мек Зимски Топол Внатрешен Мокасин Чевли
  • Обновено

Авамо Жени Обичните Велур Влечки Се Лизгаат На Кадифен Мек Зимски Топол Внатрешен Мокасин Чевли

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Црна, Бела (Опционална)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : Материјал За Велур Ѓон : Материјал За Гумени Облоги : Тип На Вештачко Тркало : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топ Сезона : Тип На Зимска Шема : Еднобојна, Содржина На Пакет Со Лак : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) 100% Сосема Нов и Квалитетен. Горниот Материјал : Велур Ѓон Материјал : Гумени Материјал : Вештачко Крзно. Цврста Боја,Лак.