Агилност Авто Делови А Ц Кондензатор За Доџ Специфични Модели Одговара изберете: 2000-ДОЏ ДУРАНГО
  • Обновено

Агилност Авто Делови А Ц Кондензатор За Доџ Специфични Модели Одговара изберете: 2000-ДОЏ ДУРАНГО

DEN 1724.32

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

; Агилноста обезбедува вредност на неколку начини, вклучително и зголемени термички перформанси, користејќи подобрени карактеристики на дизајнот, како што се најновата технологија за мини-микро екструдирана цевка и стандардизација на дизајнот за максимална достапност со минимални делови. Капка-Во Одговара за лесна инсталација во вашето возило. Основен Материјал-Алуминиум. Основни Димензии - 18. Одговара Изберете : 2000-2003 ДОЏ ДУРАНГО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.