Талиб Квели-Затвореник На Свесен-Винил
  • Обновено

Талиб Квели-Затвореник На Свесен-Винил

DEN 534.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ограничени четири лп винил во собата. 2013 ослободување од хип хоп ѕвезда најпознат по неговата работа Со Црна Ѕвезда, како и неговиот соло успех. Албумот содржи гостувања Од Мелани Фиона, Нели, Мигел, Валута, кендрик Ламар, Марша Амбросиус, Аби Добсон, Сеу Хорхе и буста рими меѓу другите. Затвореник На Свесен (Винил) (експлицитен).