Жените Плус Големина Мода Жена Каузална V-Вратот Гроздобер Цврста Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови Виолетова
  • Обновено

Жените Плус Големина Мода Жена Каузална V-Вратот Гроздобер Цврста Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови Виолетова

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модна Жена Каузална В-Вратот Гроздобер Цврста Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвовикарактеристики : 1.Краток Ракав,Цврста Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови.2.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Цврсти Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е наменета за Азиски фигури, што значи дека ќе биде помала од нормалната Европска Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 71.5 см/28.15" лабави врвови за жени. лабави врвови за жени лето. лабави врвови за жени плус големина. плус големина лабави врвови.