Хансон Хансон Спирала Завртка Екстрактор & Вежба Малку, #6
  • Обновено

Хансон Хансон Спирала Завртка Екстрактор & Вежба Малку, 6

DEN 847.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 PC Hanson Hanson 53706 Спирала Завртка Екстрактор Агресивни левата рака спирала дизајн за екстра зафаќање моќ; големина Екстрактор и препорачува вежба малку големина се гравирани на секоја алатка; со Голема брзина челик вежба малку обезбедува брзо, чисто дупчење; не за отстранување на стврднати завртки Број 6 спирала завртка екстрактор; 13/32" голема брзина челик вежба малку; Картон; Спирални флејти се дизајнирани да се вградат подлабоко во метал како што се претвори во алатка, ТАКА Што Како Што Се Зголемува Отпорноста На Прицврстувачот, Се Зголемува Зафатот На Екстракторот.