Електрична Датотека За Острење На Сечилото, Адаптер За Вежба За Прицврстување На Моторна Пила За Градинарска Косилка За Алат За Заби За Мелење
  • Обновено

Електрична Датотека За Острење На Сечилото, Адаптер За Вежба За Прицврстување На Моторна Пила За Градинарска Косилка За Алат

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Електрична Датотека За Острилка на Сечилото, Водич за Прицврстување на Моторна Пила 5 парчиња Адаптер за Вежба за Градинарска Косилка За Алат За Мелење Заби Спецификација : Тип На Ставка : Додаток за Острење На Моторна Пила Материјал : Челик со Голема брзина + Апспарамена : додаток за острење на моторна пила боја : Сребро + Додаток за острење На Црно големина : Прибл. 17мм / 0,7 Во Списокот Со Пакети : 1 додаток за Острење x3 алатка За Полирање x1 x Владетел1 x Рачна Отпорност На Удар : главата за мелење челик со голема брзина има висока цврстина, висока отпорност на абење, висока отпорност на топлина и отпорност на удар, така што не мора да се грижите дали ќе се оштети. Лесно Се Навртува На Ротирачка Алатка : додатокот за Острење може лесно да се навртува на вашата ротирачка алатка, заменувајќи ја школката на алатот. Лесно Изостри Синџири : Острилка може лесно да се навртува на електрична мелница и лесно може да ги изостри синџирите и назабените сечила.