1пар Задебелување Фудбал Одбојка Екстремни Спортови Подлошки За Колена Поддршка За Заграда Заштитете Велосипедизам Заштитник На Коленото Подлога За Колена Џинок?
  • Обновено

1пар Задебелување Фудбал Одбојка Екстремни Спортови Подлошки За Колена Поддршка За Заграда Заштитете Велосипедизам Заштитник

DEN 959.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : . Боја : Црна. Розова, Сива, Сина. Тип : Прилагодлив. Повод : Пливање. Пол : Унисекс. Вклучено пакување : 1 парче * очила За пливање Оваа Поддршка за Колена е идеална за фудбалска кошарка, бадминтон, тенис, Спортови на патеки и терени,Фудбал,Хип-хоп,Качување,Лизгање,Скијање,Одбојка и многу други спортови. Обезбедува компресија за слаби или над напрегнати колена. Високата еластичност го прави блиску поцврсто и дава подобра компресија за Коленото. Ја задржува топлината на телото за да го загрее коленото зглоб и да ја зголеми циркулацијата на крвта.