Мајките Сакаат Да Го Негуваат Моето Племе Симпатична Резервоарска Маица Женски Брендови Бриско
  • Обновено

Мајките Сакаат Да Го Негуваат Моето Племе Симпатична Резервоарска Маица Женски Брендови Бриско

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме погледнете ги сликите за повеќе детали. Овој резервоар за вратот на екипажот На бриско Брендови има премиум печатена слика што се држи во миењето. Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека.Клучни Карактеристики : Големина X Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 24 ""х 31"". Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Направен со памук однапред, овој резервоар ќе ја задржи влагата подалеку од вашето тело, што ќе го направи идеален за активности на отворено во жешките летни денови, релаксирање дома или тренинг во теретана. Лента од ткаенина е околу деколте и дупки за раце за присилна издржливост за време на вашите секојдневни активности.SKU : 15 L607_C2-2200-BLK-XThis класичен вклопен врв од Брендовите На Бриско е задолжителен за машката гардероба за топло време. Овие резервоари се четвртина свртени за да спречат туткање во текот на денот, одржувајќи ги уредни и без брчки додека ги носите! Ве молиме имајте предвид дека сите резервоари се направени од 100% памук, со исклучок На Спорт Греј кој е мешавина од 90/10 памук-поли и Безбедносна Зелена Која е мешавина од 50/50 памук-поли.