Сафари Фенерче Во Дворот
  • Обновено

Сафари Фенерче Во Дворот

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фенерчето За Сафари Во Дворот е ваш доверлив придружник за забележување скриени животни на терен! Супер силните светла ќе ја осветлат вашата патека и висечката јамка ви дава можност да додадете карабин за да го прицврстите на Вашиот Товарен Елек или јамка за појас за транспорт. Светлото останува вклучено само кога ќе се притисне копчето, така што нема отпад од батеријата. Потребни се 2 ААА батерии кои се вклучени. Се препорачува за деца на возраст од 5 години и постари. Фенерче со солиден дизајн и светло бели Led Диоди. Совршен за забележување животни и враќање во базниот камп. Апсолутна потреба за ноќни авантури. Вклучува фенерче и 2 ААА батерии. Се препорачува за деца на возраст од 5 години и постари.