ВОДА ЦРЕВО 5 8 25'
  • Обновено

ВОДА ЦРЕВО 5 8 25'

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеален и за домашна и за фарма / ранч употреба3/4 инчи. Нема шанси за пукнатини со капак отпорен на озон кој обезбедува заштита од екстремни временски услови и УВ исто така. Најлесното и најсилното гумено градинарско црево на пазарот уморно од пукање пвц црева и тешки гумени црева? Сакате вашето црево светло за домашна употреба, силно за индустријата, издржливо и флексибилно во сите временски услови? Користејќи ја истата технологија како и во цревата За воздух Blu Bird, Синото Црево го носи најдоброто од сите светови во револуционерно пакување со гумено црево најдобрата флексибилност на ладно време во својата категорија, до -50 Степени Целзиусови. Цврсти Месинг Гхт Хромирани Фитинзи и 4 Ограничувач На Свиткување Со Прсти за да се избегне оштетување на краевите и леснотија на користење Сакате нешто лесно за семејна употреба и не сакате да се откажете од старата добра гума? Уморни од лажни ветувања за ладно време флексибилност? Блубирд е она што го барате. Топла вода до 200 Степени Целзиусови.30% полесни и сеуште гумени, АГ-Лајт Е Професионално Одделение Гумено Црево Од Следната Генерација со 10-Годишна Гаранција За Замена. Може да работи и топла и ладна вода.