Вискоза Супер Јачина Нишка Цврсти Бои Дворови-К. А. Бронза
  • Обновено

Вискоза Супер Јачина Нишка Цврсти Бои Дворови-К. А. Бронза

DEN 456.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

АМЕРИКАНСКИ сјаен изглед. Меко; мазно чувство. Направено од вискоза со висока издржливост за да и даде на конецот поголем сјај од полиестерот. Овој пакет содржи една калем со 1100 јарди вискоза со супер јачина во цврсти бои. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. - Проценетото време на ракување со овој производ е 2-4 работни дена. АМЕРИКАНСКИ И ЕФИРД-Вискоза Супер Јачина Нишка Цврсти Бои. Премиум извртена нишка за везење од вискоза е направена со брилијантни бои и има свилен, сјаен изглед. Меко, мазно чувство. Направено од вискоза со висока издржливост за да и даде на конецот поголем сјај од полиестерот. Овој пакет содржи една калем со 1100 јарди вискоза со супер јачина во цврсти бои.