Монро Шокови И Потпори Потпора-Колега Суспензија Шок Монтажа Комплет Одговара изберете: 2001 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР
  • Обновено

Монро Шокови И Потпори Потпора-Колега Суспензија Шок Монтажа Комплет Одговара изберете: 2001 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР

DEN 5020.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одликувајќи се со дизајн специфичен За возилото, монро склопови Со брза Потпора се проверуваат, тестираат возење и се конструираат за да се врати висината на фабричкото возење и перформансите на возењето. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ заптивката За Течност За самоподмачкување го задржува гасот и го намалува прекумерното триење против клипната шипка за да помогне во намалувањето на предвременото абење. Собрани Во Парагулд, АР, тие ги вклучуваат сите потребни компоненти во една единица. Одговара Изберете : 2001-2003 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.