Леано Алуминиум РАБ XD 20X8. Г-БЛК МИЛ, XD843208893198N
  • Обновено

Леано Алуминиум РАБ XD 20X8. Г-БЛК МИЛ, XD843208893198N

DEN 1216.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Леано Алуминиумски Раб XD843 20 X8,25 8 X210 G-BLK МИЛ-198 MM, XD843208893198 N. XD843208893198 N. 8 X210 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.