Ферари Скудерија За Мажи 2. Оз ЕДТ Спреј Од Ферари
  • Обновено

Ферари Скудерија За Мажи 2. Оз ЕДТ Спреј Од Ферари

DEN 406.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ферари СКУДЕРИЈА беше лансирана од дизајнерската куќа НА ФЕРАРИ во 2010 година. Овој мирис поседува мешавина од сицилијански лимон, зелена мандарина, лаванда, ладна нане, марокански рузмарин, бибер, Египетски здравец, црн чај, Либански кедар, дрво од гвајак, Сензуален мошус, тонка и килибар. Ферари Скудерија За Мажи 2.5 оз ЕДТ Спреј од Ферари.