Домашна Суштина Тинејџерски Полка Точка Конец Брои Памук Лист Во Собата,, Розова, Целосна
  • Обновено

Домашна Суштина Тинејџерски Полка Точка Конец Брои Памук Лист Во Собата,, Розова, Целосна

DEN 879.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машина За Перење. Оеко - текс сертификација # 2011пк0073 АИТЕКС. Отпорен на избледување и последно перење после миење. Затворање На Навлаки За Перници : Едната Страна Отворање. Забавно и весело печатење со точки во различни живописни бои за избор. Шема : Полка Точки.