11'.5 23'.5 24 Бела, Честички Одбор, Ламинат-Акцент Табела
  • Обновено

11'.5 23'.5 24 Бела, Честички Одбор, Ламинат-Акцент Табела

DEN 2399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа современа и архитектонски инспирирана табела со страничен акцент комбинира модерен стил со опции за складирање во едно разноврсно парче. Правоаголната маса е доволно пространа за да ја поставите таблетата, книгата или пијалокот. Четирите отворени полици на дното во различни големини нудат многу складирање за списанија, книги, украсни предмети или аудиовизуелни компоненти, сите поддржани на цврста покачена основа. Мултифункционална акцентна маса, внесете ја во спалната соба како шик ноќна маса за сите ваши најважни работи на дофат. Завршен од сите страни во мазна ламинирана и елегантна бела боја, компактниот дизајн на оваа крајна маса е совршен за мали простори. Потребно е склопување. 11'.5 "х 23".5" х 24 " Бела, Честички Одбор, Ламинат-Акцент Табела.