Рио Производи Челик Лосос Лидер, 3-Пакет
  • Обновено

Рио Производи Челик Лосос Лидер, 3-Пакет

DEN 208.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лидерите На Челик/Лосос ВО РИО се дизајнирани и изградени за да одговараат на потребите на челичниот и лососот фишер. Лидерите се направени од среден цврст најлон и имаат моќен дизајн на конус кој лесно се превртува поголеми муви и се справува со тешки ветрови. Кополимерниот материјал е неверојатно цврст и високо отпорен на триење. За 2016 Година Рио го смени овој материјал во глацијално зелена боја за подобро да се вклопи во водата. Рио Производи Челик/Лосос Лидер, 3-Пакет : средно цврст материјал, одличен за превртување на поголеми муви. Долг дел задник и заострување за голем промет. Максимална јачина и отпорност на триење.